20 Eylül 2012 Perşembe

Capitol turu..(Bol foto içerir)

                        Şu birkaç haftadır,havalar ne kadar da güzel,keşke hep "Eylül"olsa ...
*********************************************************************************

    Bende havaların güzelliğinden nasiplendim bugün,bindim bi güzel minibüse gittim "Capitole"...
Aslında tek hedefim "D&R" uğrayıp kitap almaktı ama,dayanamayıp yine; "Esse'ye, boyner'e,mangoya,Watsona,paşabahçeye" akın ettim.Bundanda anlaşılacağı üzere bol resimli bir post olacak.Blogger olalı huyum değişti herşeyi fotoğraflar oldum,bazen utanıyorum özellikle essede çalışanların anlamsız anlamsız bakışlarına maruz kaldım. "Hanım hanım ben bugüne bugün blogger'ım " diyemedim ya la...!

Neyse efendim geçelim artık şu güzelliklere;

Oldum olası ev dekarasyonu ilgimi çekmiştir.Ne biliyim arkadaşlarım makyaj ürünleri yada giysi bölümlerinde dolaşırken ben hep,nerde "kap kaçak " var onun başında olurum.Evcimenliğim ondan :)
Gerçi bu dehşet güzel şeylere "kap kacak" diyerek baya hafife aldım ama,evime uğramamazlık etmezler umarım.Yukarıda görmüş olduğunuz set "Esse"ye  girişte her türk kadınını hipnoz etmek için planlanmış olup,sizi içeriye hapsetmekte...sayelerinde kırmızıyı sever oldum.
 
 


Ahh! en sevdiğim bölüm porselenler,

Şu pizzaliğa bayıldım ya :)

 

                                                                     Ahhh! kupalar...

                                           Ya Allah aşkına! bu nasıl bir tatlılıktır ya:) ****************************************************************************
Daha sonra "Boyner"e uğradım  tek hedefim "birkenstock" terliklere bakmaktı.Mor rengi gelmişilk defa mor rengi beni cezbetti.Sanırım her rengine sahip olmak istediğim ender terlik ve ayakkabılardan.

 
Gözüm daha sonra bu tatlı çantaya ilişti kış için ideal ve en kısa zamanda sahip olunası şey :)

 
Uzun zamandır sahip olmak istediğim ruja Watsons'ta kavuştum.
 
Oje çılgınlarına gelsin.Aslında ojeleri bende severdim,lakin tırnak yeme huyumdan ötürü tırnağımda oje kalmıyor ki.Ondan ötürü sürmüyorum hatta takıntı oldu,sürer sürmez yemek istiyorum.Zaten namaz kıldığım için her saniye sürüp-silemem.Dayanamayıp alıyorum ama sonra yeğenlerime yarıyor :))                                              Bu tarak-ayna karışımına bayldım,çok pratik...

 
Paşabahçeye'de uğradım tabiki,
 

 
Ve son olarak asıl gelme amacım olan D&R uğradım.

Şunlara bak ya :))
 

Ve 2 saatimide orda geçirip en son "Uçurtma Avcısı ve 'Hiç' kimse sıradan değildir"i alıp evin yolunu tuttum.Evde beni mis kokusuyla balık karşıladı daha da mutlu oldum.


 
 

5 yorum:

tersimpiçtir dedi ki...

Çanta hakikaten güzelmiş birde kedili kupada kaldı gözüm =)

parfümümün kokusu dedi ki...

Aynen benimde,yalnız fiyatlar kazık ya :)) bir kupaya 30tl mi verilir.Çantayı hiç sölemiyorum :)

gırla fikir dedi ki...

esse'de indirim yoksa hiç uğrama ama eğer indirim varsada kaçırma.ben her indirim döneminde parça parça birşeyler alıyorum.böylece epey bir ürün almış oluyorum.paşabahçede fiyatlar nasıl canım ?

gökkuşağı pembesi dedi ki...

e hani aralık ayı,bence bunu her ay yapmalısın ,gerçekten seninle gezmiş kadar oldum:)

parfümümün kokusu dedi ki...

Evet bende çok isterim lâkin görünce almadan duramıyorum,babam da her erkek gibi bu durumdan rahatsız ahaha :)) birde yeterince blog var bu konularla ilgili sıkmak istemem :) aslında gidiyorum ama,pek foto çekmeyi sevmiyorum,birde tip tip bakıyolar :))